Dalyvaukite konkurse ir laimėkite 242 € vertės bilietą į 2 dienų SEO PRAKTIKO mokymus!

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite 242 € vertės bilietą į 2 dienų SEO PRAKTIKO mokymus!

Atlik šiuos veiksmus ir dalyvauk konkurse:

1. Patvirtink, kad sutinki su konkurso sąlygomis ir taisyklėmis;

2. Paspausk mygtuką DALYVAUTI;

3. Atsidariusiame puslapyje užsiregistruok į konkursą;

4. Tu jau dalyvauji šiame konkurse ir gali laimėti „SEO akademijos“ įsteigtą prizą!


TAI SEO KURSAI, NORINTIEMS PRAKTIŠKAI IŠBANDYTI TEORIJĄ ČIA IR DABAR PER 2 DIENAS! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų)

SEO PRAKTIKO mokymų programos metu Jūs suprasite, kaip ne tik žinoti, bet ir mokėti praktiškai administruoti interneto svetainę, kurti įtaką darančius straipsnius ir naujienlaiškius. SEO marketingo valdymo niuansai ir nuoseklus „žingsnis po žingsnio“ planas bei praktiškai veikiantys įrankiai, kurie yra efektyviausiai dirbančių specialistų „know-how“.

Mokymuose informacija pateikiama kartu su praktiniais pavyzdžiais ir veiksmų planais bei praktinėmis užduotimis. Būsimi SEO AKADEMIJOS praktikai gaus įrankius, kaip dirbti su SEO, kaip kurti viešųjų ryšių strategiją, marketingo kalendorių, atlikti raktinių žodžių tyrimą, SEO auditą, socialinių tinklų valdymo priemones ir kitus išbandytus bei praktiškai veikiančius metodus.

SEO PRAKTIKAS mokymų turinys:
1. Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo?
2. Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas.
3. SEO auditas.
4. Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje.
5. SEO marketingas arba „pėdos internete“:
6. Naujienlaiškių marketingas.
7. Viešieji ryšiai: Straipsniai ir SEO straipsniai. Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Darbo su žiniasklaida specifika.
8. Google Hangout - kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle.
9. Praktinės užduotys.

Visi baigusieji SEO mokymus ONLINE gauna sertifikatus, pažyminčius jų išklausytus kursus ir įgūdžius svetainių optimizavimo srityje!

Mokymų lektorė: Evelina Tamulaitienė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. Evelina turi 16 metų interneto rinkodaros patirtį versle, be SEO AKADEMIJA veiklos, Evelina vadovauja SEO ir marketingo paslaugų agentūrai "Berklis", veda mokymus "Rašytojų akademijoje" bei moko žmones atrasti save mylimoje veikloje "Verslodara" projekte, „Širdies Akademija“ lektorė ir įkūrėja, portalo www.versloistorijos.lt vyr. redaktorė bei tinklaraščio internete "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina" autorė.

Konkurso sąlygos:
1. Dalyviai turi būti užsiregistravę Sweepest.lt
2. Dalyviai turi užsiregistruoti konkursui SEO AKADEMIJA puslapyje - http://www.seoakademija.lt/registracija-i-seo-kursus/konkursas/

Kontaktai:
SEO AKADEMIJA, www.seoakademija.lt
Tel.: +37065521188,
El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt

Marketingo agentūra teikianti tradicinio marketingo, interneto rinkodaros, SEO, viešųjų ryšių paslaugas. Taip pat organizuojami mokymai: Įvairių tekstų ir knygų rašymo temomis - Rašytojų akademijoje (www.rasytojuakademija.lt) SEO paslaugų ir internetinės rinkodaros temomis - SEO akademijoje (www.seoakademija.lt) Verslumo ir savirealizacijos temomis - projekte Verslodara (www.verslodara.lt)