Sustok akimirka žavinga "Grožio stotelėje"!

Sustok akimirka žavinga "Grožio stotelėje"!

Atlik šiuos veiksmus ir dalyvauk konkurse:

1. Patvirtink, kad sutinki su konkurso sąlygomis ir taisyklėmis;

2. Paspausk mygtuką DALYVAUTI;

3. Iššokusiame langelyje paspausk mygtukus „Like“ ir „Share“;

4. Tu jau dalyvauji šiame konkurse ir gali laimėti „Grožio stotelės“ įsteigtą prizą!


„Grožio stotelė“ – tikra poilsio ir grožio oazė, kur pavargę nuo dienos darbų ir rūpesčių galite atiduoti save į tikro specialisto rankas. Čia atgausite jėgas po atpalaiduojančio masažo, atnaujinsite savo įvaizdį, šukuoseną ar pakeitę plaukų spalvą maloniai nustebinsite artimuosius.

Rugsėjį į mūsų saloną atkeliavo nauja medicinine kosmetika iš Pietų Korėjos patikrinta dermatologų ir skirta jūsų odai.

Cell Fusion C priemones skirtos odos atstatymui po medicininių procedūrų, odos elastingumui ir kolageno sintezei atstatyti.

Dermatologų mėgstamas, hipoalerginis ir ypač modernus odos priežiūros priemonių prekinis ženklas Cell Fusion C naudoja naujausias technologijas tam, kad atstatytų odos barjerine funkcija ir padidintu antioksidancini poveikį.

Cell Fusion C produktus savo klientams rekomenduoja daugiau nei 20 000 odos priežiūros specialistų visame pasaulyje. Šis prekinis ženklas yra pelnęs pripažinimą 42 pasaulio šalyse, tokiose kaip Jungtines karalystes, Voketija, Lenkija,Rusija, Singapuras, Honkongas,Korėja,Japonija, Australija, Kanada, Jav ir kt.

Mūsu grožio specialistai siūlo Jums sudalyvauti KONKURSE ir laimėti procedūrą spoguotai (acnes) pažeistai odai. Trys dalyviai laimės tinkamiausią Jam/Jai procedūrą.

Norėdami dalyvauti konkurse:

Paspauskite „Patinka“ ir „Dalintis“ sukurtu konkursu ir paštu justina.klem@gmail.com siųskite probleminės zonos nuotraukas.
Atrankos būdu atrinksime labiausiai pažeistus odos tipus kuriems atliksime procedurą.

Laimėtojai turės galimybę tolimesniam gydymui įsigyti šios Cell Fusion C kosmetikos produktus su 30% nuolaidą, kuriuos Jums rekomenduos grožio specialistas.

Visi konkurso dalyviai galės pasinaudoti 25% nuolaida procedūroms visą rugsėjo ir spalio mėnesį!

Linkime sekmės!