Pasiruošk romantiškam vakarui Zarasų rajone! Laimėk “Paukščių salos” kambarį 2 asmenims!

Pasiruošk romantiškam vakarui Zarasų rajone! Laimėk “Paukščių salos” kambarį 2 asmenims!

UAB ,,DEGESA” atvykusius apgyvendins rąstiniuose nameliuose su pirtimis ant paties ežero kranto, kur galėsite ne tik ramiai ilsėtis, bet ir plaukioti valtimi, žvejoti ar rinkti miško gėrybes. Bikėnų valtinėje Jūsų paslaugoms – didelis pramogų ant vandens pasirinkimas: nuo irklinės valties, vandens dviračių, kajakų, baidarių, ir t.t.
Galėsite pramogauti savarankiškai arba lydimi mūsų gido, kuris ne tik parodys nuostabiausius maršrutus, bet ir papasakos apie mūsų apylinkių įžymybes. Apsistojusiems nakvynei, pasiūlysime ne tik ant laužo virtą žuvienę, nuovargiui numalšinti plaukiojančią pirtį, bet ir smagią vakaronę su liaudies muzikantais. Egzotikos mėgėjams siūlome naktinį plaukimą kajakais, kelią pasišviečiant ugnies fakelais.
Maloniai kviečiame apsilankyti vandens ir poilsio pramogų komplekse prie Luodžio ežero, kur Jus apgyvendinsime jaukioje sodyboje ,,Paukščių sala”. Šalia galėsite pasimėgauti lietuviškos garinės pirties ypatumais, o trokštantiems romantikos ir privatumo, išnuomosime kaimo sodybą su nepakartojamu panoraminiu vaizdu į Luodžio ežerą. Aktyvesnio poilsio mėgėjai čia ras didžiulį vandens pramogoms ir aktyviam poilsiui
+370 685 44450
El. paštas: info@degesa.lt